Služby

Zubná pohotovosť Bratislava

Rozbolel vás zub a nepomáha studený obklad ani tabletky? 

Liekom na vaše trápenie môže byť stomatologická pohotovosť i.i.DENT. Naša zubná pohotovosť v Bratislave je pripravená pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Profesionalita a ľudský prístup sú u nás na prvom mieste. Ambulancia zodpovedá vysokému štandardu, vďaka ktorému dokáže náš zubný lekár nájsť príčinu bolesti a vyhnúť sa tak zbytočnej strate zubu. Ako súkromná zubná ambuliancia sme k dispozícií všetkým pacientom bez rozdielu. Okrem starostlivosti pre dospelých je zabezpečená aj detská zubná pohotovosť. Sme zamluvnení so všetkými poisťovňami. 

Mimo ordinačných hodín na zubnej pohotovosti budete vyšetrení na URGENTE. Môžete sa objednať na telefon +421 903 432 713

Implantológia

 

Zubné implantáty môžu byť riešením nielen pre ľudí, ktorým chýba celý chrup. Zubný implantát je ideálnym riešením aj pre tých, ktorí potrebujú nový zub, nakoľko im ten pôvodný chýba. Alternatívou ku implantátom sú aj zubné protézy, resp. zubné náhrady. Tie už dávno nie sú len záležitosťou tých skôr narodených. Zubná náhrada totiž dokáže plnohodnotne plniť estetickú aj funkčnú náhradu vašich zubov. Všetky implantáty aj zubné náhrady navyše vyzerajú veľmi prirodzene a vaše nové zuby si určite nikto ani nevšimne.

Základom všetkých zubných implantátov je malý čas vyhotovený zo špeciálneho titánu. Po jeho zavedení skúseným chirurgom - implantológom "vrastie" do kostných tkanív čeľustí a vytvorí tak pevný "nový zubný koreň".

Toto spoľahlivé riešenie je overené viac ako štyridsať ročnou praxou. Dentálne implantáty nie sú v zubnej starostlivosti žiadnou novinkou. V skutočnosti sa zubné implantáty ako náhrada jedného či viacerých zubov v hornej či dolnej čeľusti používajú od polovice šesťdesiatych rokov.

Chýbajúci zub dokáže spôsobiť nielen estetický problém, môže ovplyvniť aj jeho funkčnosť. V ústnej dutine dôsledkom vzniknutej medzery môže dôjsť k nechceným zmenám:

  • Zuby sa začnú posúvať
  • Úbytok kostnej hmoty (atrofia)
  • Deformácia čeľuste, horšia artikulácia

Poskytované služby

V rámci poskytovania komplexnej stomatologickej starostlivosti ponúkame ošetrenia v oblasti:

  • Záchovnej stomatológie
  • Protetickej stomatológie
  • Stomatochirurgii
  • Ústnej hygieny
  • Estetickej stomatológie
  • Endodoncie (koreňové výplne)